Lamilux Bandimex

klahoss.sk / o nas

 

 

Naša spoločnosť prešla od roku 1992 dynamickým vývojom a od roku 1999, po premenovaní na Klahoss spol. s r.o., ponúkame výrobky firmy LAMILUX Heinrich Strunz GmbH. Výrobky, ktoré ocenilo množstvo zákazníkov pre ich technickú kvalitu, moderný vzhľad pri zachovaní technických parametrov a použité ekologické materiály.

Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam, maximálnej snahe sa prispôsobiť požiadavkám zákazníkov a kompletnému servisu sa držíme na špičke v oblasti pevných a otváracích svetlíkov, požiarnych zariadení na odvod tepla a splodín pri horení. Naša firma Vám ochotne vyrobí komplexný návrh, výpočet a projekt podľa EN, STN a DIN noriem v spolupráci s Vaším plánovacím tímom.

Od roku 1999 Vám naša firma ponúka nerezový páskový upínací systém Bandimex, na ktorého výhody pri upevňovaní a uchytávaní sa spolieha množstvo zákazníkov. Náš tím Vám vždy ochotne pomôže s výberom najvhodnejšej alternatívy z rozsiahlej ponuky.

V našom portfóliu produktov máme aj FIBRES du HAINAUT - firmu, ktorej strešné presvetľovacie panely a hygienické obklady stien sú rešpektované aj výrobcami trapézových plechov a sendvičových panelov, preto Vám stačí si vybrať len správny typ.

 

Oslovte nás s Vašou požiadavkou a uvidíte prečo sa naša spoločnosť stala na trhu synonymom garancie kvality, dodržania dohodnutých termínov s maximálnym prispôsobením sa zákazníkovi.

 

Romanova 3, 851 02 Bratislava 5, Tel./fax: +421/ 2/ 43 41 18 09 +421 /2 /43 41 40 36, E-mail: klahoss (@) klahoss (.) sk