Lamilux Bandimex
klahoss.sk / lamilux / presvetlovacie steny

 

CI-System presvetlovacie steny

  

Systém presvetlovacích stien LAMILUX umožňuje energeticky optimálne, nerozbitné presvetlenie bočných stien. Steny, ktoré nie sú nosné, môžu slúžiť ako plocha na presvetlenie, vetranie, ale aj na odvod tepla a splodín horenia pri požiari.

Presvetlovacie steny s označením CI-System pomáhajú optimálne využívať denné svetlo, ktoré dopadá do priestoru z boku. Umožňuje to architektonicky jasné členenie fasády, ktoré môže byť realizované v dvoch variantoch: ako presklenie v tvare shedovej strechy, alebo osadenie na, alebo do otvoru fasády.

Náš výrobok – Vaše výhody:
  • rôzne druhy okien a presklení s rôznymi možnosťami otvárania
  • zariadenie na prirodzený odvod tepla a splodín horenia pri požiari, podľa EN 12101-2 – podľa požiadaviek
  • okenné krídla na ovládanie prívodu vzduchu, podľa DIN 18232-2
  • alternatíva: energeticky úsporný panel (6-vrstvový) s U-hodnotou 1,3
  • panely v čírom alebo opálovom prevedení
  • rýchla, úsporná montáž
  • minimálne nároky na údržbu

 

TAD – termoaktívny dizajn – alternatívne so systémom krídiel M Šetrite energiou: Pri uložení presklenia vo vetracích krídlach M je použitá patentovaná drážkovaná štruktúra, ktorá využíva tepelnú energiu vnútorného vzduchu. Zvyšuje sa tým povrchová teplota hliníkového rámu. Efekt: izotermický priebeh bez prerušení (Uf < 1,5 W/[m2K] podľa EN 10077), čím sa minimalizuje tvorba kondenzátu.

Variabilita: S týmto dômyselným systémom rámov s rozličnými nosnými profilmi, je možné montovať systémy denného svetla do rôznych konštrukcií. Dodáva sa aj ako „tvrdé zastrešenie“ a tiež s oplechovaním zabezpečujúcim proti pádu a usmerňujúcim svetlo.

 

Romanova 3, 851 02 Bratislava 5, Tel./fax: +421/ 2/ 43 41 18 09 +421 /2 /43 41 40 36, E-mail: klahoss (@) klahoss (.) sk