Lamilux Bandimex
klahoss.sk / lamilux

 

LAMILUX CI System – strechy so svetlíkmi

  

Pozitívne účinky denného svetla citeľne pôsobia na vyššiu výkonnosť, väčšiu motiváciu i na celkovú kvalitu života. LAMILUX už päť desaťročí umožňuje svetlu prenikať do interiérov budov. Svojim jedinečným mnohotvárnym systémom sme sa etablovali v celej Európe pri výstavbe priemyselných, administratívnych, ale aj reprezentatívnych objektov, ako výrobca zameraný na kvalitu a inováciu systémov denného svetla, zariadení na odvod tepla a splodín horenia, ako aj výrobca riadiacich technológií. Naša prednosť: ako jediný nemecký výrobca ponúkame v rozmanitých variáciách vývoj systémov, ich projektovanie, montáž a údržbu v jednom balíku.

Našimi vysokokvalitnými výrobkami s označením CI-System, vyrábanými z plastov, skla a hliníka, vnášame do života svetlo. Široká škála výrobkov s označením CI-System, od bodových svetlíkov cez pásové až k esteticky formovaným preskleným strešným prvkom súčasných moderných objektov s nadčasovou architektúrou, vysoko prevyšujúcou štandardnú produkciu, ktorá je schopná prispôsobiť sa individuálne každému objektu.

Všetky výrobky s označením CI-System môžu zároveň slúžiť ako zariadenia na odvod tepla a splodín horenia RWA (ZODT), ako aj na vetranie. Keď sú skombinované s našimi inteligentnými riadiacimi technológiami, budovy priam ožívajú. Do jedného celku spájame systémy na ovládanie RWA (ZODT) a všetky ďalšie komponenty na ochranu pred slnečným žiarením a optimalizáciu klímy, ktoré potom udávajú tón dokonalej harmónii všetkých procesov vo vnútri budovy.

 

LAMILUX CI - filozofia

  

Customized Intelligence – program služby zákazníkom:
  • kvalita – poskytnúť zákazníkovi najväčšie výhody
  • inovácia – byť technologicky vždy o krok vpred
  • servis – byť rýchlymi, bezproblémovými, spoľahlivými a priateľskými partnermi
  • kompetentnosť – poskytovať najlepšie technické a obchodné poradenstvo
  • riešenie problémov – poskytovať individuálne riešenia šité na mieru

 

Romanova 3, 851 02 Bratislava 5, Tel./fax: +421/ 2/ 43 41 18 09 +421 /2 /43 41 40 36, E-mail: klahoss (@) klahoss (.) sk